Hakkımızda
Qapel 2012 Mayıs ayında yayın hayatına başlayan, e-ticaretin gerçek hayata en yakın şekli ile hayat bulduğu inovatif bir projedir. Sahip olduğumuz vizyon sadece global markalar ile kalmamakta aynı zamanda yenilikçi iş fikirlerine sahip, tüm işletmeleri kapsayacak büyüklüktedir. İşletmeler açısından böyle bir iddia sağlayan bu platformun tüketiciler (Sosyal İnsan) için de önemli fırsatlar barındırdığı bir iş fikri projemizin özünü oluşturmaktadır.

Ürün ve/veya hizmet alırken kazanmak, kazanılan değerin tekrar harcanabildiği bu platformu sağlamak ve iletişimin ana kriterlerinden olan iletişim seçiciliğinde tüketiciye fayda sağlamak projemizin iskeletini oluşturmaktadır.

Qapel aracılığı ile kullanıcılarımızın interaktif bir şekilde sosyalleşmesi, eğlenmesi, kazanç elde etmesi, alışveriş yapabilmesi, kendi beğenilerini objektif olarak algılatması, sistem içinde özgür, sürükleyici ve yönlendirici olabilmesi hedeflenmektedir. Projemiz ilk aşamada İngilizce dil opsiyonu ile yayına açılmıştır. İlerleyen dönemlerde farklı dil alternatifleri ile de hizmet vermeye devam edecektir.

İletişim


Yardım & Destek konuları için lütfen tıklayın
Diğer konular için info@qapel.com