• "QAPEL" diyebileceğiniz sürden daha hızlı para kazanmak ister misiniz? QAPEL'e kaydolun ve bugün büyük ödülleri olan küçük işleri tamamlamaya başlayın. Kulağa hoş geliyor mu? Haydi Durma Kayıt Ol!

  Mobil Telefonunuzdan Para Kazanma Zamanı!

  "QAPEL" diyebileceğiniz sürden daha hızlı para kazanmak ister misiniz? QAPEL'e kaydolun ve bugün büyük ödülleri olan küçük işleri tamamlamaya başlayın. Kulağa hoş geliyor mu? Haydi Durma Kayıt Ol!

  DETAY
 • Resim çek, anket doldur, video çek, gönder ve kazan. 

  Qapel Sosyalleşirken Kazandırır.

  Resim çek, anket doldur, video çek, gönder ve kazan. 

 • Bu yarışma, Başka yarışma. 

Bilen herkesin bildiği bir yarışma. 

Haftada 3 kez TV8'den ilk 1 dakikası, sonra da, Acunn.com 'dan da canlı olarak yayınlanacak yarışma size QAPEL'ler kazandıracak, FastPay ile dilediğin yerde kazandığın Qapel'leri TL olarak kullanabileceksin.

 

  HERKES KAZANIR ONLINE YARIŞMA

  Bu yarışma, Başka yarışma. 

  Bilen herkesin bildiği bir yarışma. 

  Haftada 3 kez TV8'den ilk 1 dakikası, sonra da, Acunn.com 'dan da canlı olarak yayınlanacak yarışma size QAPEL'ler kazandıracak, FastPay ile dilediğin yerde kazandığın Qapel'leri TL olarak kullanabileceksin.

   

  HERKES KAZANIR DETAY

Qapel Nedir?

Qapel'e Üye Ol

Qapel'e üy olmak çok kolay. 13 yaşından büyük tüm cep telefonu sahipleri üye olabilir.

Etrafındaki İşleri Bul

QAPEL'de iş ararken, hak ettiğiniz, sizinle en alakalı işleri göreceksiniz. İşiniz, bölgenizde tamamlayabileceğiniz; mağazanın fotoğrafını çekmek veya koltuğunuzdan bir anket doldurmak gibi basit görevlerden oluşur. QAPEL size en yakın işleri atar ya da listeler. Bu bakımdan konum servisini aktif etmelisiniz.

Kolay İşleri Tamamla

 

 • Anket Doldurmak, 
 • Vitrin, Raf Resmi Çekmek, 
 • Gizli Müşteri Olmak,
 • Sosyal Medya Sayfalarından Birisini Beğenmek

gibi görevleri hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Para Kazan

İşlerin tamamlanması 1 ile 10 dakika arasında sürer ve çok kolaylıkla tamamlanır. İşler evde, işte, okulda, kafede, okul yolunda, metrobüste, işe giderken serviste yapabileceğiniz türde işlerdir. Ne kadar çok iş yaptıysanız, sonraki seferlerde o kadar çok iş size kalacaktır.

Paranı Harca - Çek

Başarıyla tamamladığınız her iş sizin cüzdanınıza gidecek gerçek para olacaktır. Her görevin belirli bir ücreti vardır. İş başına en çok 1000TL, en az 1TL kazanırsınız. Genelde işlerin ortalaması 4-20TL aralığında yer alır. Ve Evet, Arkadaşlarınızı QAPEL'e davet ettiğiniz için daha fazla para kazanabilirsiniz unutmayın!

Qapel Market'de Harca

Kolayca kazandığınız tüm paralar QAPEL cüzdanınıza anında aktarılır. İhtiyacınız olduğu anda FASTPAY'den anınıda paranız sizi beklemektedir. Fastpay indirmek için tıklayınız. Fastpay üye işyerleri listesi için tıklayınız.

Qapel Üyeleri Neler Diyor?

Siz de diğer 50.000+ para kazana üyemiz gibi para kazanmak için Şimdi Üye Ol

İstediğin zaman,
istediğin yerde para kazan.

QAPEL sana seçtiğin bir zamanda, seçtiğin bir yerde çalışma imkanı sunuyor. Tek ihtiyacın olan ise bir adet akıllı telefon. İster belirli bir görevde uzmanlaş, ister farklı görevlerde yeteneklerini sergile. Karar senin. Görevler için sana ön alıştırma ve görev esnasında yönlendirme ile birlikte gelecek.

Yeteneklerini geliştirdikçe daha fazla işi ekranında görecek ve daha yüksek ödüller kazanacaksın. Ayrıca, para çekimini istediğin zaman istediğin yerde, sadece kendi kontrolünde gerçekleştirebileceksin.

Peki QAPEL'de nasıl işlerle karşılaşacaksın? İşte bazı örnekler.
Alışverişini yaparken para kazan! QAPEL olarak ürünlerinin satış noktalarında nasıl sergilendiğini öğrenmek isteyen büyük markalar için perakende analizleri sunuyoruz. Senin de uygulamada karşılaşacağın görevler promosyon, fiyat, ürün konumu ya da ürün bulunurluğu bilgisi toplamakla ilgili olabilir. Diğer bir ihtimalle, satış noktasındaki görevlere sorular sorarak bilgiler edinmen gerekebilir ya da görevini tamemen bir gizli müşteri olarak tamamlayabilirsin.

Örneğin :
- Gizli müşteri
- Raf resmi,
- Vitrin Resmi
- Ürün barkodu,
- Anket doldurma,
- Takip Et, Paylaş tipindeki internet görevleri
Gibi görevleri yerine getirmen gerekebilir.

Nasıl 
QAPELci olurum?

KAYIT OL Öncelikle App Store ya da Google Play Store'dan QAPEL uygulamasını ÜCRETSİZ indirerek işe başla.

Qapel uygulamasından ya da Qapel.com dan üyelik yap.

DENEYİM KAZAN Görevleri doğru şekilde tamamlamak ve QAPEL görevlerinde uzmanlaşmak için basit eğitim adımlarımızı görüntüle ve tamamla. Böylece sana gereken tüm bilgileri edinmiş olacaksın.

KAZANMAYA BAŞLA Şimdi sana en uygun olduğunu düşündüğün QAPEL görevinde yeteneklerini sergilemeye başlayabilirsin. Şimdi kendi kendinin patronu olmanın ve istediğin zaman, istediğin şekilde çalışmanın özgürlüğünü hissetme zamanı.