QAPEL size nasıl yardımcı olur?   Denetim
İnsanların mağazalarda satın alma tercihlerini yaptıkları o an şüphesiz çok kritik. Mağazadaki en uygun faaliyet size bu anda en iyi sonucu sağlar. QAPEL kullanıcıları marketlerde neler olup bittiği konusunda hem üreticiler hem de perakendeciler için kıymetli bir içgörü kaynağıdır. Bizim de yardımımızla,QAPEL kullanıcıları perakende uygulamalarınızı mükemmelleştirmek amacıyla sizin için çalışabilirler.   Ürün bulunurluğu, ürün konuu, fiyat, promosyon faaliyetleri ve perakende uygulamaları ile ilgili diğer tüm faktörlerin gerçek zamanlı ölçümü.
     
 
Ürün Bulunurluğu.   Düşük stoklara yakından bakış
Araştırmalar gösteriyor ki Cuma ve Cumartesi günlerinde marketteki ürünlerin %7'si rafta bulunamıyor. Sizin ürününüzün bulunamayan ürün kategorisinde olmasını istemezsiniz değil mi?   Değişik zaman ve lokasyonlarda, marketlerdeki raf durumlarını gerek resimler gerekse de kapladığı alan ölüçleri ile veriyi elde etmek, size kantitatif bir ölçüm sağlar.
     
 
Rekabet   Reklam Kampanyaları Öncesi
Marketlerdeki sizinle aynı kategoride yer alan rafların fotoğrafını görmek ve buna bağlı aksiyonlar almanız gerektiğinde QAPEL kullanıcıları size anında yardımcı olacak. Ülkenin her yerinde telefonlarında sizden görev bekliyorlar. Marketler ile olan anlaşmalarınız belki ihlal ediliyor. Belki raflarınız özenli değil. Yakından takip etmek isteyeceksiniz.   Örneğin : Sömestr 15 Tatil öncesi bir oyuncağın reklamını duyurmak istiyorsunuz. Sizin için büyük Pazar. Büyük Pazar. Fakat, ürünün raflarda istediğiniz ve kontratlarda belirttiğiniz gibi yer aldığından emin misiniz? Reklamınızın gerçek amacına ulaşmasını sağlamak için, reklam öncesi sahadan doğru bilgiyi almak istemez misiniz?